ÇEŞİTLER

1. İki Cilt Orta Boy Meal-Tefsir, 70 gr Şamua / Yayınlandı
2. Tek Cilt Hafız Boy Meal-Tefsir, 50 gr Şamua / Yayınlandı
3. Metinsiz, Nüzul Sırasına Göre, Hafız Boy Meal-Tefsir / yayınlandı.

4. Tek Cilt Orta Boy Meal-Tefsir, 50 gr Şamua / Yayını bekleniyor.

ÇEŞİTLER” üzerine 7 yorum

 1. S.A. Allah razı olsun hemşerimden. İşte bu. Allah devamını getirsin. Nüzül sırasına göre görüntülü dersi ve tefsiri. duamız sizlerle.

 2. allahın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize ve üzerimize olsun inşaAllah.Ben 19 yaşında bir fakirim.Yüreğim kuranın inşaasını bekliyor.Şimdiye kadar okuduğum mealler aklımdaki soru işaretlerine cevap veremiyordu malasef.Ben henüz okumadım gerekçeli meal kitabınızı;ama radyo ve tv aracılığıyla tefsir programlarınızı izledim.İlk izleyişim beni darmadağın eden bir sorunun cevabını vermenizle başladı.Elhamdülillah.Rabbime binlerce kez hamdolsun size verdiği o güzel ilhamlar için.O kutlu kitap bir gün elime geçicek inanıyorum tek temennim ölmeden önce elime geçmesi.İman iman iman.İmanlarımız için buna ihtiyaç var.Allah sizden ve size her yönden destek çıkanlardan razı olsun hocam.Artık durmak zamanı değildir hareket vaktidir. ve temennim kutlu kitabınızın bizim harekete geçmemize vesile olmasıdır. selam ve dua ile….

 3. 4.sıradaki “Metinsiz, Hafız Boy Meal-Tefsir”in yayınını gerçekten büyük bir merak ve arzuyla beklemekteyiz. Çünkü metinli olarak yanında taşımaktan, okumaktan çekinenlere hediye etmek için bu çeşit ideal. Lütfen acele edin. Yani bazı insanlar orijinal metni okumayı bilmediklerinden Kur’an’dan büsbütün mahrum kalıyorlar. Öyle insanlara büyük kolaylık olacak. Bir de tabii bayanlara da belli zamanlarda çok yardımcı olur. O yüzden sizden bu hizmeti acilen bekliyoruz. Allah hayırlı çalışmalar nasib etsin.

 4. s.a. metinsiz boyu bekleniyor tamam da. daha biz normal hocamın meal tefsirini temin edemedik. maraşa bir kere gelmiş. ikinci turda basımda diyorlar 1 haftadır bekliyoruz gelmedi daha. lütfen hızlandırın.

 5. Selamun Aleykum,

  Nüzul sırasına göre hazırlanan meal tefsir inşaallah metinsiz ve değerli hocamızın sure başlarında ifade ettiği kendi sıralamasına göre olur.

  Heyecanla bekliyoruz.

  Allah emeklerinizi zayi etmesin, hem dünyada hemde ahirette hayırla mükafatlandırsın (Amin)

 6. Selamun aleykum,

  Degerli hocamdan Rabbim razi olsun hayat kitabimizi efendimizi oyle guzel, oyle etkili, anlasilir bir dille anlatiyor ki gonlumuzze kuran nuru doluyor doluyor tasiyor… hamdolsun gecte olsa esmaulhusna derslerini canli canli dinleyebilme imkani verdi rabbim. Oyle dolu dolu oluyoruz ki dersin sonunda tutamiyorum icimdeki hakikatleri hemen gidip paylasmak anlatma islama aktif bir sekilde hizmet edebilme lutfuna nail olmak istiyorum . Boyle bir eserin acizane bu yuzyilin islama ve musluman alemine en buyuk hizmeti oldugunu dusunuyorum. Rabbimin kelami turkcede oyle guzel ifade edilmiski hocamin gercekten kuranikerimi yasayan bir dille yazdigi cok acik. Ben universitede ingilizce hocasiyim ve mevcut ingilizce mealleri inceliyorum gordugum su ki hocamin bu guzel eserinin ingilizcesine de gercekten buyuk ihtiyac var. Cevrilme plani var mi bilmiyorum ama olursa boyle bir projede gonullu olarak hiz.et vermekten zevk duyarim. Allah razi olsun… rabbim omrunu bereketli kilsin insallah…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>